O nás

Physio control / O nás

      PK

Vítejte na stránkách společnosti Physio-Control, předního výrobce defibrilačních technologií. Physio-Control, Inc. se může pochlubit více než padesátiletou historií výroby externích defibrilátorů. Jsme výrobcem externích defibrilátorů značky LIFEPAK®, které slouží profesionálům i laikům při záchraně lidských životů na celém světě.

      V současné době je na všech kontinentech v užívání více než 1 000 000 přístrojů LIFEPAK®. Naše přístroje jsou vybaveny unikátní bifázickou technologií ADAPTIV™ , která umožňuje eskalovat dávky energie až do 360 Joulů. Naší novinkou je technologie cprMAX, která při automatickém režimu přístrojů zvyšuje podíl manuální resuscitace z 55% až na 88% v prvních osmi minutách zásahu. Naším novým a velmi úspěšným výrobkem je také LUCAS™ Chest Compression System, přístroj pro provádění mechanizované nepřímé masáže srdce. Úsilí profesionálů v přednemocniční i nemocniční péči pak spojuje systém LIFENET® pro přenos záznamů o EKG mezi vozem záchranné služby a kardiologickým pracovištěm nemocnice. Zpracování dat o péči o pacienty, při kterých byly použity defibrilátory umožňuje náš software CODE-STAT™ Suite. 

     Neprodáváme však pouze technologie. Za velmi důležitý faktor zvyšující šanci pacientů na přežití považujeme dobrou informovanost laiků i odborníků. Proto vydáváme celou řadu osvětových a informačních materiálů.